سئو سایت به فرآیندی می گویند که به دنبال آن و با انجام یک سری تغییرات سایت شما در نتایج گوگل رتبه ی بهتری پیدا می کند و به صفه اول نتایج می آید.

سئو خود خلاصه شده عبارت Search Engine Optimization می باشد که معادل کلمه SEO در زبان لاتین می باشد. سئو یعنی بهینه سازی موتور های جستجو که به هیچ عنوان این معنی را نمی دهد که با یک سری اعمال به دنبال فریب و دستکاری موتور های جستجو باشند بلکه در سئو تنها با استفاده از روش ها و ترفند های اصولی کاری می کنند که در نتایج رتبه ی خوبی پیدا کنید.

سئو فرآیند و دانش ساده ای نیست که هر فردی بتواند آن را انجام دهد و به راحتی پیاده سازی شود و نیازمند این است که یک سری علوم را در خصوص فضای وب و علوم کامیپوتر بدانید. یکی از ملزومات سئو داشتن صبر و حوصله زیاد است زیرا که الگوریتم های گوگل مداوم در حال تغییر هستند.

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

معمولا بعد از این که ما سایت را مشتریانمان تحویل می دهیم به آن ها توصیه می کنیم که برای این که بهتر و بیشتر دیده شوند سایت خود را سئو کنند.

سئو برای سایت ها یکی از مهم ترین و چیز ها است زیرا که شما ممکن است دارای سایتی باشید که ظاهر و گرافیک جذابی دارد و سرعت خوبی هم دارد اما هیچ کاربر و بازدید کننده ای ندارد.

در این حالت شما چه طور می توانید با استفاده از سایت تان مشتری بدست آورید و یا برای سایر کاربران فضای مجازی شناخته شوید.

سئو می آید و این خلا را پر می کند و با استفاده از یک سری تکنیک کاری می کند که در نتایج گوگل در بالاترین رتبه ها قرار بگیرید.

در ادامه به تاثیر سئو بر روی کسب و کار و همین طور اهمیت آن میپردازیم:

افزایش فروش

هنگامی که شما قصد کرده اید که وارد تجارت آنلاین بشوید و اولین قدم که ساخت سایت بوده است را برداشته اید قطعا به دنبال این هستید که مشتری بیشتری از آن بدست آورید و فروش و در آمد خود را بیشتر کنید. وقتی که به رتبه های بالای گوگل دست پیدا می کنید در این حالت وقتی هر کسی عبارت کلیدی مورد نظر شما را سرچ کند سایت شما را می بیند و از این طریق فروش ما بیشتر می شود.

جذب مشتریان هدف

با کمک بهینه سازی سایت تان می توانید مشتریانی را جذب کنید که مشتریان هدف شما هستند و احتمال بیشتری هم وجود دارد که تبدیل به مشتری وفادار بشوند.

زیرا در شیوه فروش سنتی افرادی زیادی هستند که ممکن هست تبدیل به مشتری شوند و بعد ازآن به عنوان مشتری وفادار شما نشوند.


در مورد اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار ها چه میدانید؟


راحت تر از رقبای خود پیشی بگیرد

در هر روش از فروش چه شیوه سنتی و چه شیوه فروش به صورت آنلاین همیشه رقیب وجود دارد اما در شیوه آنلاین شما با رعایت یک سری نکات می توانید زودتر از رقبای خود پیشی بگیرید و به نتایج دلخواه خود که همان فروش بیشتر هست برسید.

در بالاترین رتبه های گوگل باشید

همان طور که همه می دانیم و تجربه کردیم امروزه هر وقت به مشکلی میخوریم و یا سوالی برای مان پیش می آید سریعا به گوگل مراجعه می کنیم تا پاسخ آن را بیابیم به همین جهت گوگل یکی از پر قدرت ترین موتور های جستجو در دنیا می باشد و هر وقت حرف جستجو می شود سریعا در ذهن اغلب ما گوگل می آید.

به همین جهت در گوگل رتبه خوب گرفتن بسیار اهمیت دارد و باعث می شود که مشتریان بیشتری را بدست آورید. اما به یاد داشته باشد که الگوریتم های گوگل مداوم تغییر می کنند و شما باید مداوم کار کنید و تحقیق کنید تا به نتایج خوب دست پیدا کنید.

سئو سایت در کرج

برای اطلاع بیشتر در خصوص سئو سایت و همین طور هزینه های آن از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

تماس با اکسینو™

  • مشاوره: 09124222529 (رضایی)
  • ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه 10 صبح تا 6 عصر

مشاوره کاملاً رایگان است!

پانوشت: سئو سایت چیست, سئو سایت در کرج, بهترین شرکت طراحی سایت در کرج, آموزش سئو سایت در  کرج