طراحی سایت چیست؟ حتما تا الان نام طراحی سایت را شنیده اید و یا ممکن است که حتی سایتی را هم داشته باشید اما تا کنون به اهمیت طراحی سایت و سایت داشتن برای یک کسب و کار فکر کرده اید.

در این مقاله قصد داریم در خصوص طراحی سایت و اهمیت آن یک سری مطالب را برای شما قرار دهیم.

وب دیزاین یا همان طراحی سایت را به یک سری مراحل که دنبال آن یک پایگاه اینترنتی ساخته می شود که ممکن است برای معرفی فعالیت های یک شرکت باشد و یا معرفی و فروش محصولات باشد.

طراحی سایت دارای لایه ها و موارد مختلفی می باشد برای مثال از نکات مهمی که باید در طراحی سایت به آن توجه داشتن طراحی گرافیکی و رنگ بندی می باشد. باید رنگ ها را با توجه به رنگ سازمانی شرکت و همین طور هارمونی بین رنگ ها انتخاب کرد.

برای این که یک سایت موفق و خوب داشته باشید که به واسطه ی آن بتوانید کسب درآمد کنید و شناخته شوید نیازمند آن است که دیده شوید.

برای این که دیده هم شوید نیاز دارید برای سایت تان کار های مرتبط با سئو انجام دهید و تولید محتوا بکنید.


در مورد نکات مهم در تولید محتوای سایت چه میدانید؟


در مورد تاریخچه ساخت سایت چه می دانید؟

اولین وب سایت در سال 1991 توسط تیم برنرزلی ساخته شد که عنوان نخستین سازنده وب را به خود گرفت. شاید جالب باشد که بدانید اولین وب سایت ساخته شده هیچ تصویر و گرافیکی نداشت و تنها یک متن ساده بود و حتی رنگ بندی هم نداشت و با استفاده از ابرمتن ساخته شده بود.

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار ها

در دنیای امروزی کسب و کار، داشتن یک وب سایت و همین طور حضور فعال در فضای مجازی یک نیاز به شمار می آید و اگر شما دست نجنبانید و در این این دنیای مجازی خودتان را به کاربران نشناسانید باید منتظر باشید به زودی بخشی از مشتریانتان را از دست بدهید.

ممکن است که وقتی دارید این متن را می خوانید با خودتان فکر کنید که شما یک کسب و کار خوب و فعال سنتی دارید و مشتریان زیادی را هم دارید و تا الان هم نیازی نداشتید که از فضای مجازی استفاده کنید، پس جرا باید الان هزینه کنید و به شیوه دیجیتال کسب و کار راه بیندازید.

خب فکر شما تا حدودی درست است اما شما با صرف هزینه ای کم می توانید علاوه بر فروش خوبی که از فروشگاه خود دارید در کنارش از طریق فضای مجازی و وب سایت فروش خود را دو برابر کنید و اکنون فروش خود را تنها معطوف به یک محله و یک شهر نکنید و از تمام ایران و یا دنیا مشتری داشته باشید یا دست کم در فضای خیلی بزرگتر شما را می شناسند.

در ادامه مهم ترین مواردی که سایت به کسب و کار ها کمک می کند را بیان می کنیم:

  • بازاریابی راحت
  • دسترسی شبانه روزی
  • اقتصادی بودن
  • حراجی های گسترده
  • فروش بیشتر

طراحی وب سایت در کرج

برای اطلاع بیشتر در این خصوص و همین طور هزینه های آن می توانید با شماره های زیر ر ارتباط باشید؛ کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند.

تماس با اکسینو™

  • مشاوره: 09124222529 (رضایی)
  • ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه 10 صبح تا 6 عصر

مشاوره کاملاً رایگان است!

پانوشت: طراحی سایت در کرج, بهترین طراح سایت کرج, قیمت طراحی سایت